Unlocked izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 ay önce eklendi
Unlocked izle |1080p|

Unlocked izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...

Alice Racine (Noomi Rapace) CIA’in gizli operatörüdür.Londra’da gerçekleşecek büyük bir saldırıyı önlemek için bir MI5 ajanı (Orlando Bloom) ile takım kurmak zorunda kalır. Fakat istemeden saldırıya dahil olur. Artık Alice kimseye güvenmemeli ve hayatta kalmak için mücadele etmelidir.
Kadrosunda Noomi Rapace ile Orlando Bloom, Toni Collette, John Malkovich ve Michael Douglas gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı filmin senaryosunu ise Peter O’Brien kaleme aldı.

Yıl - Ülke: (), , ,

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (33)
  1. irezumi

    bu filmler iyi kötü beğpendim diyerek yorum yapan kişiler, sadece yorum böyle yapılır diye öğretildiğini farketmeyen kişilerdir. film ne ondan haberiniz yoık sadece zevk için izliyoruz. tamam eğlence amacıu güder bazı şeyler bunlara karşı çıkılmaz. ama her gördüğün şey öğretidir. herifler filmlerde bir ton ahlaksızlığı sergiliyor sen ise bilim kurgu hareketlerine baktığını sanıyorsun. oyun değil bu. işte kafa yıkama buna deniyor. senin beğenmen zaten bilgine ve isteklerine has bir şey. kendi isteklerimizden emin değiliz çünkü biez öğreten kişiye nasıl güvenebiliriz ki ?? sen filmleri yazanların öğretilerine kapılıyorsun. siyaset falan değil. siyasette aynı temel. önemli olan siyaset yada film değil. filmi film gibi yapan kişiye bişi demem ama bu % 1 den azdır bunlar sadece gerçek yaşanmış hikayelerde var. gerisinde yok. siyasete gelince kendi adına bakıp kendi kendine tanımlar yaptığını zanneden gerizekalı piskopatların işi. ve ne yaptıklarından eminler. sana da öğretiyorlar ama sen öğrendim deyip etrtafta anlattığın ey bilim kurgudaki saçmalıklr oysa gerçekten çok uzaksınız. filmleri bilgi yerine koymayın. ahlak alıyorsunuz bunun farkında değilsiniz.

    -1
  2. türk

    film de gösterilmemek istenen abdyi de hollywood u elinde bulunduran siyonist İSRAİLdir. bu film sadece kafa karışıklığı gerçekleştirmek istenilmiş . ortadoğuda dönen istihbarat alış verişi siyonizm kontrolündedir .dünya da mı6 cia fbı mossad siyonzm kontrolündeki abd ve avrupa ülkelerinin sanki kendilerini kukla değişmişcesine simula edilmiştir. Dünya terörizm öncüleri masonik kuruluşlardan çıkmıştır kim nederse desin .Kimin cıkarına ? bulun bakalım.

    -1
HDFİLMCEHENNEMİ.COM