Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu izle |1080p|

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (276 votes, average: 4,38 out of 5)
Loading...

28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı’nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha’ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüz yıllardır bir araya geldiği bir şehirdir. Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline’nin görevi bu güç aktif olup Alpha’yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.
Filmin başrollerini Life filmindeki performansıyla göz dolduran Dane DeHaan ve Suicide Squad: Gerçek Kötüler’in cadı tanrıça Enchantress’ı Cara Delevingne üstlenirken kendilerine Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock ve pop ikonu Rihanna eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Luc Besson oturuyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (167)
 1. Duygu

  Gayet başarılı efektleri grafikleri ve konusu çok güzeldi farklı gezegendeki ırklar çok farklı ve etkiliycilerdi özellikle İnci halkının tipleri olsun yaşadıkları gezeni ayrı bir bayıldım kurgusu oyuncular müthişti izlenmesi gereken bir film

 2. the sinner

  Kody denilen süper film yorumcusunun yorumuna bakarak ''LUC BESSON KÖR OLSA ÇEKTİGİ FİLM YİNE 9/10 ALIR ..'' Luc BESSON' I bir sen tanıyordun zaten diyorum! Yani adam iyi yönetmen diye kötü film çekemez mi?!
  Senin bu basit mantığınla Arka Sokaklar'ı Besson çekse efsane olur!!?
  Ayakta alkışlanacak zekaya sahipsin...

  -1
HDFİLMCEHENNEMİ.COM