Waco 1.Sezon izle

  15
  Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
  Film Bilgileri 7 gün önce eklendi
  Waco 1.Sezon izle

  Waco 1.Sezon izle

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,60 out of 5)
  Loading...

  Waco, 1993 yılında ABD’nin Teksas eyaletinde yaşanan, 51 gün süren ve 100’e yakın insanın hayatını kaybettiği Waco Kuşatması’nı anlatacak.

  Michael Shannon’ın Gary Noesner isimli FBI çalışanı bir arabulucuyu, Taylor Kitsch’in ise Branch Davidians tarikatının lideri David Koresh’i canlandıracağı dizinin senaryosu; John Erick Dowdle ve Drew Dowdle kardeşler tarafından kuşatmadan sağ kalan 9 kişiden biri olan David Thibodeau’nun yazdığı A Place Called Waco ve Michael Shannon’ın canlandırdığı karakter olan Gary Noesner’in kaleme aldığı Stalling For Time: My Life as an FBI Negotiator isimli kitaplarından senaryolaştırıldı

  Yıl - Ülke: ()

  Tür: , ,

  Kategori: Diziler

  IMDB Puanı:

  Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
  Yorumlar (5)
  1. Osman

   Dini söylemler ve ağzından tanrı lafı düşmeyenler insanları nasılda hipnotize ediyor ve her istediklerini yaptırıyor, bence herkes bir arayış içinde ve insanların ölüm korkusu çok iyi kullanılıyor, harika bir dizi.

  2. Bıdık

   Hem oyunculuklar olsun hem konu hem dönemin o yansıtılmış gerçekçiliği kesinlikle diziyi izlenir kılıyor... İzlesem mi diye düşünen varsa durmasın

  3. Evren

   Dizi senaryo, işleyiş ve elbette oyunculuk açısından gayet başarılı buldum. ABD'de bunun gibi bir çok örnek olay yaşandı. Tavsiye ederim.

  HDFİLMCEHENNEMİ.COM