Wakefield izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 4 hafta önce eklendi
Wakefield izle |1080p|

Wakefield izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

Howard’ın onu seven bir karısı, iki kızı, Manhattan’da avukat olarak çalıştığı prestijli bir işi ve banliyöde konforlu bir evi vardır… Zamanla içten içe bunalan ve sonunda tükenen Howard, ailesini başına ne geldiği konusunda merak içinde bırakarak garajındaki tavan arasına saklanır… Onları penceresinden izler. Bir yabancı gibi gizlice karısını gözetler. Evin dışında geçirdiği günler ayları bulur… Acaba eski günlere dönebilmesi mümkün olacak mıdır?

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (10)
 1. Murat

  Filmin başları fena değil,ortaları sıkıyor,sonlara doğru bayılıyorsunuz.Ama öyle bir final varki boşa giden zamana acıyorsunuz.

 2. damnanyhope

  Çok başarılı bir film. Herkes sonuna söylenmiş Durmuş bence sonunun izleyiciye bırakılmış olması filmi daha da ilginç yapmış..

 3. usturakemal

  2 yıldır bu siteyi takip ediyorum ve ilk defa bir yorum yapma ihtiyacı hissetdim güzel başlayıp berbat biten bir film 2 saatime acıdım.
  Admin seviliyosun kardeşim

 4. sadık ateş

  Filim çok çalışan hayatı kısır döngüye girmiş kırkı geçmiş kişiler için çok iyiydi...sonu çok hoşuma gitmesede...ana fikir sağlam...herkese tavsiye edemem ama karı koca izlenmesi gereken bir filiim bence.....

HDFİLMCEHENNEMİ.COM