Wolf Warrior 2 izle |HD|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
Wolf Warrior 2 izle |HD|

Wolf Warrior 2 izle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (54 votes, average: 4,28 out of 5)
Loading...

Çin’in en ölümcül özel harekatçısı denizde sakin bir hayat kurar. Sadist paralı askerler civardaki sivilleri hedef alınca yeni bulduğu huzuru bırakıp askerlik ve koruyuculuk görevine dönmek zorunda kalır…

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (44)
 1. atakan76

  "Amerika ne kadar korkak bir devlet" mesajını verirken, oyuncularınız Çince konuşabildikleri halde zaman zaman gereksiz bir şekilde İngilizce konuşuyorlar ve konuştukları İngilizce'de neden amerikan aksanı var.Kötülemeye çalıştığınız bir ülkenin özentisisin eeey Çin .ayağını denk al :)

 2. Musab

  Çin de ABD , İngiltere ve Rusya gibi işgalci ve sömürgeci bir devlettir!!!Böyle filmlerle göz boyama ve algı operasyonları yapıyorlar.Kendi yerlerini sağlama alıp hazırlık yapıyorlar.

 3. Uygur

  Çin'in Afrika'ya olan sömürge planlarını şimdiden beyinlere kazınması için yapılmış bir kahramanlık filmi.

 4. Kagura

  Filmi korunma sanatı bilmeyen kişiler sevebilir anca, eğer sen sana karşı saplanmak istenen bıçağı dümdüz şekilde adamın elini kıvırarak tutmaya çalışırsan o bıçak normalde öyle yanda durmaz direk elini biçer. Sen adamın kolunu takip edip biraz yana çekilip kolundan tutup etkisiz hale getirmelisin. İşini bilmeyen yönetmen film yapmamalı. Anca bilmeyenleri memnun eder.

  -11
HDFİLMCEHENNEMİ.COM