Yasaklı Oda izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Yasaklı Oda izle

Yasaklı Oda izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 votes, average: 2,03 out of 5)
Loading...

Göbekli, saten kaftanlar içindeki Marv Yasaklı Oda’yı açar ve bizi banyo yapmanın tarihi ve önemi hakkında bilgilendirmeye başlar. Kanadalı sinemacı Guy Maddin, bu kez Evan Johnson’la birlikte yönettiği filminde sessiz filmlere, klasik sinemaya saygı duruşunda bulunuyor. Enerji patlamarıyla dolu film bizi nelerle karşılaştıracağını asla tahmin edemeyeceğimiz, büyüleyici, eşi benzeri olmayan gerçeküstücü bir yolculuğa davet ediyor. Oyunculuğu ve kendine has mizah anlayışıyla parıldayan bu son başyapıtında Maddin bizi önce bulutların ve gökyüzünün uçsuz bucaksız maviliğine yükseltiyor; sonra suların altına, dünyanın etrafında dolaşıp düşlerin krallığına, oradan da bütün masallarda olduğu gibi kötülüğün, cinayetin, unutkanlığın, aldatmanın ve tutsaklığın diyarına götürüyor. Yıllar sonra büyüleyici bir oyuncu kadrosuyla tam anlamıyla epik bir filmle geri dönen Guy Maddin’e dümende Matthieu Amalric, Charlotte Rampling ve kült oyuncusu Udo Kier eşlik ediyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yönetmen: Guy Maddin, Evan Johnson

Oyuncular: Udo Kier, Roy Dupuis, Clara Furey, Louis Negin, Gregory Hlady, Mathieu Amalric, Noel Burton, Geraldine Chaplin, Caroline Dhavernas, Jacques Nolot, Maria de Medeiros, Charlotte Rampling, Victor Andres Turgeon-Trelles

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (30)
 1. birgaripturk

  Bir turk film sitesinde ne zaman bir sanat filminin yorumlarina baksam gercek milli birlik ve beraberligi sadece orada goruyorum. Tum yorumlar filmi yerden yere vuruyor sifir veren bir usta elestirmenimiz bile var ama neden tum dunya ortalamasi 7nin uzerinde? Gercekten sorun bizde mi yoksa turkler tum dunyanin erisemeyecegi kadar yuksek bir sanat anlayisina mi sahip dusunmeden edemiyorum.

 2. HideSystem

  şizofrenik bir film akıl ve ruh dışı gerçekten beyi pert olmuş kesime hitap ediyor olsa gerek bilemiyorum :)

 3. Yasin

  Murat arkadaş 10 dkkaşni izleyin demiş ben izledim siz izlemeyin aman hele ki o göbekli bornozlu adam size banyo yapmayı öğretmeye başlayınca kapatın :)

 4. Murat

  Saat sabaha karşı 02:54 ve ilk defa bi film için yorum yapma gereği duyuyorum.Bu film anlamak için ya film çok kaliteli ben çok aptalım yada film çok saçma ben gayet zekiyim daha bunun bile farkına varamadım çünkü bu film gecenin saatinde beynimi iyice sulandırmış vaziyette hacılar ben devreleri yaktım ;)sade ilk 10 dakikasını izleyin ve ne demek istediğimi görün iyi seyirler ;))))

 5. mert yavuz

  başlarım epikliğine,kültlüğüne.nerde saçma manasız kafa kurcalayan halt varsa "epik","kült","başyapıt" yaftasını yapıştırırlar. fragmanını izlemek bile vakit kaybı.Otur "0" !

HDFİLMCEHENNEMİ.COM