Yaşayan Ölü izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Yaşayan Ölü izle

Yaşayan Ölü izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (44 votes, average: 4,32 out of 5)
Loading...

Lionel ve sevgilisi Paquita,hayvanat bahçesine gezmeye giderlerken meraklı annesi de onları takip eder. Ancak kadını Sumatra’dan gelen bir tür fare-maymun ısırır ve bulaşıcı bir zombi salgını başlatır. Annesini korumaya çalışan Lionel, onun kurbanlarını evlerinin bodrumunda saklamaya çalışır ancak olaylar giderek kontrolden çıkar ve zombiler bir ordu halinde dışarı taşarlar.
Yüzüklerin Efendisi’ni yöneten Yeni Zelanda’lı yönetmen Peter Jackson’ın ülkesinde çektiği 3. uzun metrajlı filmi olan Braindead, komedi ve korku unsurlarını bir arada ve başarıyla barındırıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (54)
  1. dexter

    sadece geri zekalıların izlemesi gereken bi film tam bi zaman kaybı :D bunu izleyen herkes aptal olmalı ben dahil

    -4
  2. İsa Can

    Ben Fİlmlere Ya Çok Mükemmelse Yada Çok Rezaletse Yorum Yapanlardanım ki Bu Film Kesinlikle Rezalet . Neymişte Eski Zamanların En İyi Filmlerinden Biriymiş Bu Yüzden İzlenirmiş . Eskide Yaşamıyoruz Arkadaşlar Yıl Olmuş 2016 Ozaman Pc Oyunları Yerine Atari Oynayın 7.6 verilmez bu filme kesinlikle 10/2 lik bi film oda emek verip çektiler die komedi dersek türü komedi olmayan filmlerde bile bundan çok komedi görebilirsiniz . Vaktimi Öldürmek istiyorum saçma bi film izlemek istiyorum derseniz kesinlikle izleyin yoksa gidip Beş Para Etmez..

    -6
HDFİLMCEHENNEMİ.COM