Yeni Umut izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Yeni Umut izle

Yeni Umut izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 3,73 out of 5)
Loading...

1844’de Avrupa’daki buhran, sefalet ve şiddet en yüksek noktaya ulaşır. Daha hür ve daha iyi bir yaşamın hayalini kuran insanlar ümitlerini yeni kıta Amerika’da ararlar.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (11)
 1. webde

  Ben beğendim. Ama keşke komançiler konuşurken almanca alt yazı çıkacağına türkçe olsaydı. almanca bilmediğimden bazı şeyleri kaçırmış olabilirm. fakat film gayet güzel.

 2. cngztrn

  Avrupanın maceraperest, çapulcu taifesinin Amerika'yı talan ettiği iddiasının aksine iş ve ekmek ardından koşan, adalet ve özgürlük taraftarlarının yerlilerle birlikte barış içinde yaşama çabasını anlatan bir film. Amerikayı inşa eden beyazların ( üç-beş askeri savaş yanlılarının dışında)ne kadar masum, hümanist ve barışçı olduklarını anlatıyor. Bu insanlaın evlatlarının da melaike olması lazımdı diyoruz bu mantıkla ama bunca katliamı ben mi yaptım diye düşündürtüyor bu film. aksiyon olarak izlenebilir bir film.

  13
  1. zeki

   senin ecdadin 1071 de anadoluya gelirken ac suusz fakir yeni umutlarla romalilara karsi ne kadar barisci ise onlarda o kadar barisci..

   -24
   1. muhtesemkok

    Senin ecdadin dedigine gore sen zeki turk ismini tasiyan ya ermeni yada yahudisin demeki..Yukaridaki yorumdan ecdat ilgili bir sey yok,nerenden cikardin ecdat lafinida dil uzatiyorsun..?

    38
   2. cngztrn

    Fatih İstanbul’u fethettiğinde Ayasofya’ nın papazı “Kardinal külahı görmektense, Osmanlı sarığı görmeyi tercih ederim” demişti.Benim ecdadım bunlardı. Benim atalarım toprak elde etmek için değil; i'lay-ı kelimetullah için cihad ediyordu. Müslüman zihinler bunu çok rahat anlar.

    17
   3. ecdad

    ermeni veya yahudi olduğu anlaşılmasın diye isimlerini türk isimleri koyuyorlarmış. türkler tarafından ermeni veya yahudi oldukları anlaşılmasın diye ecdadımıza laf ettiğine göre zeki diye nik yazan kişi ismini yazsaymış daha iyi olurmuş.ama haklıda benim dedelerim gelip onun dedelerini anadoludan kovup burayı benim için yurt/vatan yapmışlar. allah onlardan razı olsun. rum soyundan gelenler elbetteki bunu hazmedemeyecekler.

    14
HDFİLMCEHENNEMİ.COM