Yer Çekimi izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 4 sene önce eklendi
Yer Çekimi izle

Yer Çekimi izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 4,48 out of 5)
Loading...

Filmde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronat Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor.Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş Stone ve Kowalsky’i tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır.

Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerini kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşüp çok az kalan oksijenlerini de tüketir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın derinliklerine inmektir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (9)
  1. DreamSongs

    İlginç... Filmin kurgusu ve yerçekimsiz bir ortamın mükemmele yakın yansıtılmasından ziyade, 2 kişi (hatta bir kişi denmiş) ile çekilmiş basit bir film olarak yorumlanması halkımızın kültür seviyesinin ne durumda olduğuna çok iyi bir örnek.

  2. Murad Muxtarov

    Surukleyiciydi. Bence izlemeye deger. esas kac kisilik cekilmesi degil bence konusunun ne oldugunu anlamak. Izledim ve dunyaya yeniden hayran kaldim dige bilirim. Iyi segirler.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM