Yolun Sonu izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Yolun Sonu izle |1080p|

Yolun Sonu izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 2,80 out of 5)
Loading...

Facebook’un Sahibi Mark Zuckerberg’i Canlandıran Jesse Eisenberg Rolling Stone Dergisi muhabiri rolünde Karşımıza çıkıyor. Rolling Stone Dergisi muhabiri David Lipsky’nin Yazar David Foster Wallace ile yaptigi Beş Günlük Röportajın Hikayesine Tanık oldugumuz Yapımın Yönetmen Koltuğunda James Ponsoldt Yer alıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (5)
  1. üşüyoruz wallace reis!!

    Merhaba, bu siteden çok film izledim ama ilk kez yorum yapıyorum. herkese selamlar, bu film amerikan edebiyatının en değerli yazarlarından David Foster Wallace'ın hayatından geçen bir gazetecinin gözlemlerini anlattığı bir film, if istanbulda heyecanla izlemiş, bir iki yeri çok ciddi ilgimi çekmiş, yazarı çok sevdiğim için çok değerli bulmuştum. sevmeyenler olabilir filmi ama bu filmin ne olduğunu anlayabilmeniz için, yazarı biraz okumalı, yada en azından herhangi bir yazarı tanıyabilecek kadar onun kitaplarını okumuş olmanız gerekmekte diye düşünüyorum. üst perdeden bir yorum gibi gelebilir kulağa ama, amerikan entelijansiyasını şu günlerde peşinden koşturan bu adam, gerçek bir efsane..
    Hatta grotesk edebiyat tarzının sıkı bir örneği olan bu yazarın bu filmi, kendisine bir saygı ve gönderme olarak öyle tanımlanmış birçok sinema dergisi tarafından..
    Wallace için çok konuşulabilir-hatta konuşurken yorulunulabilir, kendisi gerçek bir efsane, onun hayatına değen bu film de en az o kadar değerli, bence dikkatle izleyin!

HDFİLMCEHENNEMİ.COM