Zor Yarış izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 9 ay önce eklendi
Zor Yarış izle |1080p|

Zor Yarış izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...

İnanılmaz bir gerçek hayat hikayesinden uyarlanan bu filmde, MS hastası bir adamın sporla ve ailesinin desteğiyle hayata tutunma çabası konu alınıyor.
Başarılı bir işadamı olan 35 yaşındaki Ramon, eşi ve çocuğuyla birlikte mutlu bir yaşam sürmektedir. Bir gün kendini kötü hissedince doktora gider ve ona MS teşhisi konur. Durumu gün geçtikçe kötüye gider ve ona bir yıl içinde 100 metre bile yürüyemeyeceği söylenir.
Ramon, özgüvenini yeniden kazanabilmek için Demir Adam Triatlon yarışmasına katılmaya karar verir. Bir yıl sürecek olan hazırlık aşamasında ona hiç anlaşamadığı huysuz kayınpederi Manolo eğitmenlik yapar…

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (28)
  1. Anıl

    Hayatta kendi 100 Metrenizi tamamlamak istiyorsanız asla pes etmeyin. Evet size her zaman yapamicaksın diyenler olucaktır hatta pes etmeyenler bile belki yarı yolda bırakabilicekler ama siz ne olursa olsun elinizde son kartınız kalana dek oyunu bırakmayın. Daha 17 yaşındayım ve bu film bana çok şeyi öğretti. 100 Metre o kadar da kısa değilmiş

  2. qenzalidar

    beklediğiniz kadar iyi olmayacak. çok durgun bir film. yaşanmış bir hikaye acıklı ders alınası.ama film olarak.çok durgun seyir keyfi yok.

  3. Ynsmel

    Bana göre filmin en önemli olan sahnesinde dublaj yok.. 58. dakikada başlıyor sanırım. Adamla kayın pederinin yakınlaştığı sahne. Ben sonrasını izlemedim, sinirlenip kapattım çünkü.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM