Zoraki Komşu izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Zoraki Komşu izle |1080p|

Zoraki Komşu izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,30 out of 5)
Loading...

The Lady in the Van, yönetmenliğini Nicholas Hytner’ın üstlendiği ve Alan Bennett’in senaryosunu yazdığı 2015 yapımı İngiliz komedi-drama filmi. Başrollerinde Maggie Smith, Alex Jennings, Roger Allam, Deborah Findlay ve Jim Broadbent’in yer aldığı film, 15 yıl Londra’da senarist Bennett’in yaşadığı sokaktaki harabe bir minibüste yaşamış olan yaşlı kadın Mary Shepherd’ın gerçek hikayesini anlatmaktadır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (10)
  1. aymiraltay6

    O kadar çok ağladım ki.. Dram Filmlerinde her zaman ağlarım ama 15 dakika boyunca hıçkıra hıçkıra hiç bir filmde ağlamadım.. Sanırım empaty yaptığım için bu kadar kötü oldum :'((((((((((((((((((((((((

  2. mugiwara

    Etkileyici ve naif bir kurguyla hazırlanmış son derece şık bir biyografi.Fakat Kurtlar vadisinin bilmem kaçıncı bölümünün hala gösterimde olduğu, silahların patlayıp kanın gövdeyi götürdüğü dizilerin revaçta olduğu güzide ülkemde böyle bir filmin anlaşılması yada beğenilmesini elbette beklemiyorum. Lakin saygı duyulmasını beklerim. Gerçi başımızdakilerin yasalara dahi saygı duymadığı bir memleket burası.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM